O NÁS

Jsme rodinná firma, kde, jak my rádi říkáme, muž vyrábí a žena prodává.

Michal, hokejista, zvukař a především zlatník srdcem i duší už téměř 30 let, se stará o chod dílny, kterou máme v Brně v Židenicích. V této malé dílně pracuje už více než 15 let a projde mu pod rukama úplně každý kousek šperku, který vyjde z dílny jako dokončený.

Zuzana, srdcem designérka, milovnice šperků a duší nadšená bubenice, obstarává marketing, eshop a má na starosti i chod prodejny. Nejčastěji je právě ona kontaktní osobou pro případné konzultace vašich vysněných šperků, ať už jsou to snubní prstýnky, zásnubní prsten nebo šperk na zakázku.

Prodejnu, v centru Brna na Lidické 7, jsme otevřeli v červenci roku 2022 a od té doby jsou naše výrobky mnohem více vidět.

Naše "Klenoty z lásky" vznikají díky vášni pro toto krásné ruční řemeslo, které nám s sebou přináší radost. Abychom vyhověli všem našim klientům (i těm nejnáročnějším), zajišťujeme vždy precizní provedení ve špičkové kvalitě. Pokaždé totiž dáváme přednost kvalitě před rychlostí výroby.

Šperky můžete vybírat jak z naší pestré nabídky, tak i využít možnosti výroby klenotu na přání. Ať tak či tak, můžete si být jisti pravostí všech použitých materiálů. Ke každému šperku obdržíte i certifikát pravosti.

K naší práci často a rádi používáme drahokamy, které mají jen tu nejvyšší kvalitu. Existují u nich jasně stanovená kritéria, podle kterých je jakost posuzována. Jsou jedny z nejdražších a mají výjimečný index lomu světla, což pouhým okem rozeznáte tak, že se nádherně třpytí. Jde konkrétně o brus drahokamu, jeho barvu a čistotu. Tyto drahokamy kupujeme především s certifikátem od nezávislých gemologických laboratoří.

Chcete darovat šperk jako doplněk nebo jako investiční příležitost? Obojí je u nás možné. Stačí se do naší nabídky ponořit!